E-klepsydra

Czym jest elektroniczne powiadomienie?

Nasz zakład pogrzebowy korzysta z elektronicznego powiadomienia eKlepsydra, nazywanego elektronicznym powiadomieniem pogrzebowym lub elektronicznym nekrologiem. Jest to proste i nowoczesne narzędzie, które umożliwia szybkie powiadomienie o stracie bliskiej osoby i przekazanie szczegółów dotyczących pogrzebu wszystkim członkom rodziny, przyjaciołom, znajomym, współpracownikom osoby zmarłej. Nawet, jeśli nie utrzymujemy z nimi stałego i bezpośredniego kontaktu lub mieszkają w różnych miejscach na świecie.

Spersonalizowany elektroniczny nekrolog pomaga przekazać informacje o dacie, godzinie i miejscu pogrzebu. eKlepsydra może być przesłana do rodziny, przyjaciół i znajomych, nawet jeśli nie mamy z nimi kontaktu od dłuższego czasu.

e-klepsydra

Co zawiera elektroniczny nekrolog?

  • datę i godzinę wydarzeń takich jak: ostatnie pożegnanie, różaniec, kościół, pogrzeb wraz z ich datą i godziną
  • krótki opis wydarzenia wraz z praktycznymi informacjami organizacyjnymi takimi jak na przykład transport zorganizowany
  • adres wydarzenia

Atutem eKlepsydry jest jej niezwykle osobisty charakter i możliwość łatwego udostępnienia powiadomienia konkretnym osobom.

Powiadomienie ma formę wiadomości SMS lub e-mail. Zawarty w nich interaktywny link prowadzi do specjalnej, spersonalizowanej strony internetowej (elektronicznego nekrologu) zawierającego m.in. zdjęcie osoby zmarłej, imię i nazwisko, miejsce pożegnania, miejsce pochówku, miejsce konsolacji wraz z interaktywnymi mapkami dojazdu do poszczególnych lokalizacji. Możliwe jest również zamieszczenie specjalnej notki od Rodziny – na przykład prośby o nieskładanie kondolencji. eKlepsydra umożliwia także przekazanie kondolencji, podzielenie się wspomnieniami.

eKlepsydra pomaga pamiętać o wszystkich istotnych szczegółach dotyczących pogrzebu oraz wspominać zmarłego.